Martin Havelka

Sleduj na:

Havi je formální předseda našeho spolku. Hraje na basovou kytaru, ale také na elektrickou kytaru a něco by prý ještě uměl fouknout na fagot, (i když mu to už moc nevěříme) na který hrál jako malý. Na kapele má nejraději partu a působí jako ztmelovač, který je pro každou srandu.

Od malička Martin sledoval interprety jako Nirvana, the Doors nebo Boba Marleyho. Běhal s tenisovou raketou po pokoji a dělal, že je to kytara. Stejně jako velká část spoluhráčů se Havi začal věnovat hudbě na Základní umělecké škole Ilji Hurníka v Praze. Místo čistě hudební cesty se však vydal na vysokou školu, kde studoval ekonomii.

Tu má nyní čerstvě dostudovanou a živí se v oboru financí. Konkrétně se zabývá investicemi. Kromě toho miluje fotbal a nejmenovaný pražský klub, na jehož stadion má Martin permanentku. Na zápasy chodí vždy, pokud s námi nemá koncert (pokud koncert máme, užívá si zapas prostřednictvím notebooku na zadním sedadle dodávky). Ještě má zlatého retrievera. Pro jeho jméno se můžeme vrátit na začátek příběhu. Jeho jméno je… jak jinak než Marley.

2023 © Brass Avenue